Zamknij

Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Września
    (62-300)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Sprzątanie warsztatu samochodowego - Września

Września

, Eurokadra S.A.
156 dni do końca
Opublikowane 2024-03-05 14:40:20

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Sprzątanie warsztatu samochodowego - Września
Września

Opis stanowiska

Dla naszego klienta zatrudnimy osoby do pracy: sprzątanie w fabryce samochodów. Szukamy osób odpowiedzialnych, dyspozycyjnych i mających chęci do pracy. Do Twoich obowiązków będzie należało sprzątanie pomieszczeń i warsztatu. W pracy stosowana jest chemia. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i rzetelnie podchodzisz do swoich obowiązków – zgłoś się do Nas!

Wymagania

OFERTA PRACY NA STANOWISKU SPRZĄTANIE WARSZTATU SAMOCHODOWEGO WRZEŚNIA (POZNAŃ) JEST DLA OSÓB, KTÓRE:

  • są odpowiedzialne i rzetelne podejścia do obowiązków
  • są efektywne i wydajne w działaniu
  • są gotowe do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC ZESPOŁU?

  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto + dopłata za swoje mieszkanie 1,50 zł netto
  • profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • praca na 2 zmiany po 8-12 godzin (dzień i noc) po 5-6 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • umowa zlecenie
  • bezpłatne zakwaterowanie